![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Здається, проблем із наповнюваністю зали під час звіту селищного голови в Черняхові тепер не існуватиме: приміщення було переповнене черняхівцями, деякі навіть стояли. Щоправда, найбільше було керівників і спеціалістів підприємств, установ та організацій, розміщених на території селища, та активних пенсіонерів. Варто б ходити на такі заходи й молодшим.
Черняхівський селищний голова детально прозвітував про свою роботу та загалом діяльність селищної ради протягом минулого року. Спирався на цифри й факти, розповідав про співпрацю з народним депутатом України Павлом Дзюбликом та керівниками району. Називав досягнення, які стосувалися зокрема ремонту доріг та освітлення вулиць, розповідав про перспективи роботи, не соромився говорити про недопрацювання й проблеми.
Обговорення виступу селищного голови Івана Бабицького було активним. Ішлося зокрема про остаточну газифікацію Черняхова, виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво, зокрема й учасникам АТО, необхідність спорудження нового сміттєзвалища, розширення селищного кладовища, боротьбу із забрудненням річки Очеретянки.
Голова райдержадміністрації Анатолій Підлісний та голова районної ради Іван Бовсунівський роз’яснили черняхівцям деякі земельні питання, у тому числі й ті, що стосуються учгоспу «Україна», виступили з приводу майбутнього утворення громад.
Зважаючи на активний розвиток громадянського суспільства, треба сподіватися, що наступний схід селища відбудеться вже у великій залі Черняхівського районного будинку культури.