![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Літо в розпалі, а на районному стадіоні «Колос» чомусь ніхто не грає у пляжний волейбол. Чому? Виявляється, вся справа у майданчику для цієї гри, який уже давно потребує ремонту.
Ситуацію вирішив виправити депутат Черняхівської селищної ради, спортсмен-волейболіст і тренер Сергій Терейковський. Звернувся по допомогу до народного депутата України Павла Дзюблика та заступника голови Черняхівської районної ради Олександра Гибала. Попрацювали разом – і ось такий потрібний пісок уже на місці.
Сьогодні увечері черняхівські волейболісти та їхні вболівальники споруджуватимуть на стадіоні новий волейбольний майданчик на стадіоні «Колос» і запрошують приєднатися до них усіх бажаючих. Початок – 0 19.00.