![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Першого вересня розпочав свою роботу новостворений відокремлений підрозділ Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Черняхівське бюро правової допомоги.
У бюро кожен може отримати:
– правову інформацію, консультації та роз’яснення з правових питань;
– доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України;
– доступ до безоплатної вторинної правової допомоги (захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших органах; складання документів процесуального характеру) для малозабезпечених осіб, інвалідів, дітей-сиріт, біженців, ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та інших окремих категорій осіб.
Правова допомога стала доступною, а, головне, БЕЗОПЛАТНОЮ.
Тому чекаємо на Вас за адресою: смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4 (приміщення колишнього управління юстиції).