![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
6 липня 32-річний безпритульний «гість», уродженець Ружинського району, через віконний отвір проник до приміщення зерноскладу ДП НДГ «Україна», що в смт Черняхів, звідки скоїв крадіжку силового електрокабелю, довжиною близько 12 мерів. Крадій у скоєному зізнався та пояснив, що кабель вкрав, так як гадав, що цех непрацюючий, а кабель «безхозний».
Сума заподіяного збитку на разі встановлюється. Даний ектрокабель вилучено до Черняхівського відділення поліції.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.
Черняхівське відділення поліції