![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
В Європі та й усіх країнах цивілізованого світу є притулки для тварин. Там збирають безпритульних котів та собак. Кожна людина може прийти туди і нагодувати тваринку. А потім, можливо, вибрати собі котрусь із них і забрати додому. У Житомирі вже працює такий притулок, і вже навіть деяких тварин забрали у добрі руки.Якщо б у нашому містечку був такий притулок, то тваринкам було б затишніше в приміщенні.
Якщо ви десь бачите викинутих на вулицю господарями котиків чи песиків, то не проходьте мимо них стороною, а допоможіть тваринам знайти свій дім. Щоб усі вони були щасливими, як мій котик Мусік. Він любить їсти рибку та пити молоко. Коли я йду до школи, він із задоволенням краде в мене сосиски. Але я на нього не ображаюся це ж Мусік.
Взагалі в нього дуже добрий характер. Котик мене ніколи не кусає.
Я хочу, щоби всі тварини були щасливими і знайшли своїх господарів.
Шановні дорослі, придумайте, як зробити так, щоб у Черняхові був притулок для тварин.