![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На Черняхівській станції юних техніків більше 25-и років працює гурток картингістів. У цьому навчальному році тепер це гурток картингіств і квадроциклістів. Його відвідують більше сорока чоловік. Сюди можуть записуватися не тільки хлопці, а й дівчата.
Про це сказали керівник гуртка Валентин Васильович Фещук і директор Черняхівської станції юних техніків Віктор Калініченко.
Гуртківці їздять на трьох нових квадроциклах, придбаних за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика. Вони зовсім нові. А от картинги – старі і весь час потребують ремонту. Найновішому картингу 32 роки. На цих картингах їздили ще батьки нинішніх гуртківців. А того дня на них показував умілу їзду учень 5-А класу Давид Ананьєв.
Юні журналісти їздили на квадроциклах: Захар Дзюблик, Ілля Кириченко та Євгеній Юхимчук катали дівчат, зокрема юних журналісток Даніелу Корован та Софію Пантус.
Керівники гуртків запрошують всіх на гурток картингістів і квадроциклістів. Приходьте і приносьте бензин для тренувань.