![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
26 грудня, в переддень Нового року, в малому залі Будинку районної ради службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено Свято новорічної ялинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Меценатами свята виступили: заступник голови Черняхівської РДА Людмила Заворотнюк та , голова районної ради Іван Бовсунівський.
Під час заходу діти переглянули Новорічну виставу, яку підготували працівники Будинку культури, взяли участь у різноманітних конкурсах, отримали солодкі подарунки та іграшки від організаторів дійства.