![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У неділю, 16 липня, о 00:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в господарчій будівлі в селищі Черняхів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України в Житомирській області.
“Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що горить шиферна покрівля на площі 21 м2. Пожежу було локалізовано о 00:15, а о 01:00 – ліквідовано. Травмованих та загиблих немає. Рятувальникам вдалося не допустити розповсюдження полум’я на більшу площу полаючої споруди та поруч розташовану господарчу споруду. Вогонь знищив лише скутер, що знаходився в приміщенні та деякі домашні речі”, – йдеться у повідомленні.
Загалом до гасіння загоряння залучалося 6 рятувальників та 1 одиниця пожежної техніки. Наразі обставини події встановлюються фахівцями.
http://zhitomir.today/