![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Подія сталась увечері 28 червня у селищі Черняхові. Двоє малолітніх дівчат, перебуваючи у сусідському обійсті, знайшли господарську пневматичну гвинтівку і у результаті забавок зі зброєю кульове поранення у плече отримала старша з подружок. В обставинах у рамках кримінального провадження розбираються поліцейські.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Житомирській області.
“Близько 19.30 до Черняхівського відділення поліції з медичного закладу надійшло повідомлення про доставлення до приймального відділення 10-річної жительки райцентру із пневмострільною раною плеча. Під час з’ясування обставин поранення дитини працівники слідчо-оперативної групи поліції встановили, що дівчинка зі своєю 6-річною подружкою грались в обійсті місцевого жителя. На подвір’ї дівчата знайшли пневматичну гвинтівку, яку, за словами господаря, він використовував для відлякування птахів від плодових дерев. Попередньо, зброя знаходилась у зарядженому стані. Унаслідок забавок гвинтівка вистрелила у руках меншої дитини і пневматична кулька поцілила у її старшу подружку. На даний час стан дитини задовільний, загрози її життю немає. Пристрій для відстрілу пневматичних кульок господар обійстя добровільно видав працівникам поліції”, — йдеться у повідомленні.
Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Триває з’ясування усіх обставин.
https://akcentu.info/