![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
11 серпня до поліції звернувся менеджер однієї з крамниць смт Черняхова. Чоловік повідомив, що невідомі серед білого дня пошкодили вхідні двері до службового приміщення магазину та викрали виручку.На місце події виїхала слідчо-оперативна група Черняхівського відділення поліції. За словами заявника, кошти у сумі 107 тисяч гривень були підготовлені для інкасації та залишилися у зачиненій кімнаті.
Поліцейські опитали працівників та провели інші першочергові заходи. Також під час огляду крамниці працював інспектор-кінолог. Службовий пес привів правоохоронців до кімнати для персоналу, де вони у кількох місцях і виявили викрадені кошти.
Як встановили поліцейські, до правопорушення причетний 20-річний продавець цього ж магазину. Хлопець пояснив, що таким чином хотів збагатитися.
Усі обставини події слідчі встановлюють у ході досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. За подібні протиправні дії парубку може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/