![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Змагання відбуваються в спортивній залі Черняхівської гімназії. Саме в цьому навчальному закладі працював прекрасний спортсмен та чудовий педагог Володимир Годлевський. Проходить турнір за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика і команди «Конкретних справ».
У четвер, 15 лютого, відбулося урочисте відкриття змагань та мірялися силами найсильніші команди дівчат.
До молодих волейболісток звернулися народний депутат України Павло Дзюблик, головний суддя змагань, член керівної ради Черняхівської громадської організації «Україна – це МИ» Сергій Дзюблик, завідувачка сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Федосєєва-Лєвандовська, директор Черняхівської гімназії Микола Сироїд, товариш Володимира Годлевського, вчитель фізичного виховання Черняхівської гімназії Павло Жуковський.
На відкритті була присутня донька Володимира Годлевського Галина, яку цього дня всі привітали з днем народження.
До самого вечора трималася азартна інтрига – яка ж із сильних дівочих команд виявиться найсильнішою? У запеклій боротьбі із достойними суперницями перемогла команда Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Імена учасниць команд та їхніх тренерів ми опублікуємо пізніше – в кінці турніру, при підбитті загальних підсумків.
Світлини Олександра Осадчука.