![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
14 лютого у приміщенні актового залу Черняхівського районного будинку культури відбудуться загальні збори уповноважених представників громадян за місцем проживання. Початок –о 14:00.А 15 лютого відбудуться загальні збори уповноважених представників громадян за місцем проживання у приміщенні Новосілківського будинку культури .
Початок-о 14 :00.
На зборах перед присутніми звітуватиме про свою роботу селищний голова Іван Бабицький.
Також говоритимуть про виконання Програми соціально-економічного розвитку селища за 2017 рік.
Під час зборів буде громадське обговорення ініціативи селищного голови про добровільне об’єднання територіальних громад в одну-Черняхівську об’єднану територіальну громаду з центром у Черняхові.
Перед присутніми звітуватиме старший дільничий офіцер поліції Черняхівського відділення поліції Коростишівського відділу ГУНП у Житомирській області, старший лейтенант поліції Вікторія Жубро про дотримання законності і правопорядку на території Черняхівської селищної ради.