![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
У зв’язку з трагічними подіями внаслідок масових обстрілів міста Авдіївки Донецької області Ченяхівська районна рада та Черняхівська районна державна адміністрація звернулися до жителів району долучитися до збору гуманітарної допомоги постраждалим жителям Авдіївки Донецької області.
Вкрай необхідні паливно-мастильні матеріали, продукти харчування, ковдри, постільна білизна, теплий одяг , засоби гігієни, медикаменти. Контактна особа – начальник управління агропромислового розвитку Петро Олександрович Трохименко – 0978810961.