У Черняхові – вакансії помічника чергового та поліцейського – сектору реагування патрульної поліції

Конкурс на заміщення цих вакантних посад оголошує Головне управління Національної поліції в Житомирській області.Основні службові обов’язки помічника чергового сектору реагування патрульної поліції : приймає оперативну інформацію про злочини і події, яка надходить до чергової частини, та доповідає черговому; за вказівкою чергового контролює реагування на повідомлення про злочини, що надійшли від органів поліції, і вживає заходів щодо організації розкриття по «гарячих слідах»; упродовж чергування вводить до ЕОМ відомості про злочини; бере участь у підготовці матеріалів про злочини і події для включення їх до добового зведення; узагальнює та аналізує відомості про кількість сил та засобів, задіяних на  публічну охорону та розстановку по районах міста упродовж доби; несе персональну відповідальність за своєчасну відправку оперативного зведення в інстанції, веде облік виїздів слідчо-оперативної групи та кінологічної служби на місце події; контролює несення служби постовими нарядами з охорони адміністративної будівлі відділу поліції.

 Основні службові обов’язки поліцейського сектору реагування патрульної поліції: швидке та ефективне реагування на правопорушення, патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку; забезпечення безпеки дорожнього руху; здійснення контролю стану дорожньої інфраструктури; виїзд на виклики громадян; надання невідкладної допомоги громадянам; здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності; здійснення превентивних заходів (перевірка осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, перевірка власників зброї тощо).

Бажані риси характеру та навички кандидатів: висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі; здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях; дисциплінованість, організованість, відповідальність; комунікабельність, ввічливість, стриманість, прагнення допомагати людям; вміння аргументовано висловлювати свою думку; досвід роботи з ПК (офісні програми, Інтернет) на рівні впевненого користувача.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння українською мовою; повна загальна середня освіта; вік від 18 років; знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення; відсутність офіцерського військового чи спеціального звання; наявність посвідчення водія категорії В (для поліцейських сектору реагування патрульної поліції).

Ми пропонуємо: заробітну плату:  помічник чергового  – від 7200 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки); поліцейський СРПП – від 7300 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки), соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством; професійну підготовку за міжнародними стандартами; можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських; перспективу кар’єрного росту.

Контактні дані: м. Житомир, вул. Старий Бульвар, буд. 5/37, каб. 201, 204. Тел. (0412) 407-127 Моб. (067) 412-62-28; (050) 440-82-36 Ї дзвонити з 9.00 по 18.00 год у робочі дні. Субота, неділя – вихідні.

Ольга Бондарчук

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
5 10 20 dsc_0869
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930