Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Історія Черняхівщини Анатолій Мельниченко Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир Благодійність Василь Капустін Волейбол Волонтери Воїни світла Декомунізація День Незалежності України Дзюблик Земляки Конкретні справи Ксаверівка Мистецтво Наші земляки Некраші Новопіль Павло Дзюблик Партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Ремонт доріг Рій "Характерники" Сходи сіл Технічний ліцей Троковичі Україна - це МИ ФК "Технічний ліцей" ЧРГО "Україна - це МИ" Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівська гімназія Черняхівська селищна рада Черняхівська школа Черняхівський районний будинок культури Юрій Малашевич вибори відпочинок команда КОНКРЕТНИХ СПРАВ місцеве самоврядування новини пожежа поліція районна рада спорт футбол

Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

У Черняхові – вакансії помічника чергового та поліцейського – сектору реагування патрульної поліції

Конкурс на заміщення цих вакантних посад оголошує Головне управління Національної поліції в Житомирській області.Основні службові обов’язки помічника чергового сектору реагування патрульної поліції : приймає оперативну інформацію про злочини і події, яка надходить до чергової частини, та доповідає черговому; за вказівкою чергового контролює реагування на повідомлення про злочини, що надійшли від органів поліції, і вживає заходів щодо організації розкриття по «гарячих слідах»; упродовж чергування вводить до ЕОМ відомості про злочини; бере участь у підготовці матеріалів про злочини і події для включення їх до добового зведення; узагальнює та аналізує відомості про кількість сил та засобів, задіяних на  публічну охорону та розстановку по районах міста упродовж доби; несе персональну відповідальність за своєчасну відправку оперативного зведення в інстанції, веде облік виїздів слідчо-оперативної групи та кінологічної служби на місце події; контролює несення служби постовими нарядами з охорони адміністративної будівлі відділу поліції.

 Основні службові обов’язки поліцейського сектору реагування патрульної поліції: швидке та ефективне реагування на правопорушення, патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку; забезпечення безпеки дорожнього руху; здійснення контролю стану дорожньої інфраструктури; виїзд на виклики громадян; надання невідкладної допомоги громадянам; здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності; здійснення превентивних заходів (перевірка осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, перевірка власників зброї тощо).

Бажані риси характеру та навички кандидатів: висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі; здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях; дисциплінованість, організованість, відповідальність; комунікабельність, ввічливість, стриманість, прагнення допомагати людям; вміння аргументовано висловлювати свою думку; досвід роботи з ПК (офісні програми, Інтернет) на рівні впевненого користувача.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння українською мовою; повна загальна середня освіта; вік від 18 років; знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення; відсутність офіцерського військового чи спеціального звання; наявність посвідчення водія категорії В (для поліцейських сектору реагування патрульної поліції).

Ми пропонуємо: заробітну плату:  помічник чергового  – від 7200 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки); поліцейський СРПП – від 7300 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки), соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством; професійну підготовку за міжнародними стандартами; можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських; перспективу кар’єрного росту.

Контактні дані: м. Житомир, вул. Старий Бульвар, буд. 5/37, каб. 201, 204. Тел. (0412) 407-127 Моб. (067) 412-62-28; (050) 440-82-36 Ї дзвонити з 9.00 по 18.00 год у робочі дні. Субота, неділя – вихідні.

Ольга Бондарчук

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

Залишити коментар

Випадкове фото
3 24 31 img_6080
Архів новин
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Курс валют