![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Змагання за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика триватимуть 13 і 14 лютого в спортзалі Черняхівської гімназії. Організатори турніру – ЧРГО «Україна – це МИ», команда партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», відділи сім’ї, молоді та спорту й освіти Черняхівської райдержадміністрації, Черняхівська гімназія та Черняхівська дитячо-юнацька спортивна школа.
Триватимуть традиційні змагання два дні. Спортивні баталії починатимуться щодень о 10.00 і закінчуватимуться увечері.
13 лютого, в суботу, змагатимуться волейболісти – юніори та волейболісти – ветерани: команди Черняхівської гімназії, Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи, Черняхівського ТМО та «Укртелекому», Забріддя, Ксаверівки, «Даніко» і збірна ветеранів Черняхова.
14 лютого, в неділю, змагатимуться провідні волейбольні команди Житомирщини, серед яких черняхівські «Хорос» та «Україна – це МИ», житомирські «Біоресурси» та команда Житомирського агротехічного коледжу, команди з Новограда-Волинського та Коростеня.
Запрошуємо вболівальників на цікаві ігри. Вхід вільний.