![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У Черняхові відбудеться 18-й турнір із волейболу пам’яті Володимира Годлевського за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика, команди Конкретних справ та ЧРГО «Україна – це МИ». Змагання пройдуть на базі Черняхівської гімназії: 14 лютого – дівчата, 15 лютого – юнаки, 17 лютого – відкритий дорослий турнір. Приїзд та реєстрація команд до 10.00 год. Жеребкування о 10.00 годині. Початок змагань о 10.00 годині.
Запрошуємо вболівальників підтримати свої улюблені команди.