![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
18 липня в Черняхові на стадіоні «Колос» відбудеться Перший обласний футбольний турнір пам’яті голови Черняхівського ВФСТ «Колос» Леоніда Горобця. Турнір проводить Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика.
Відкриття спортивного заходу – о 10. 00.
У першому обласному турнірі пам’яті Леоніда Гообця візьмуть участь футбольні команди ветеранів Коростишева, Володарська-Волинського, Малина, Потіївки, Черняхова, Радомишля, Народичів, Малинського району.
На вболівальників чекають цікаві футбольні баталії.