![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На Новорічний турнір бадмінтоністів у Черняхові нещодавно зібралися любителі цього елегантного виду спорту. Змагання відбувалися у спортивній залі Черняхівської гімназії і тривали цілий день: із дев’ятої ранку до восьмої вечора.
Організатори змагань – народний депутат України Павло Дзюблик, тренер Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи Петро Крисюк та відділ сім’ї, молоді і спорту Черняхівської райдержадміністрації.
Бадмінтонні баталії проходили у старшій і молодшій вікових групах, в одиночних партіях і в парах. Тож переможців виявилося багато. Вони отримали медалі, грамоти і солодкі призи. А головне – святковий бадьорий настрій, який завжди дарує спорт, особливо ж – бадмінтон.