![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У ньому взяли участь тридцять юних бадмінтоністів. Організатор турніру – тренер Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи Петро Крисюк. Солодкі подарунки юним спортсменам вручив народний депутат України Павло Дзюблик.
До проведення заходу долучилися відділ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та адміністрація ДЮСШ. Змагання відбувалися в старшій і молодшій вікових групах.
Серед старших переможцями стали Денис Дзюблик, Анна Буката, серед пар – Олександр Штикало та Анатолій Свірчевський, Денис Дзюблик та Анна Буката.
Поміж молодшими перемогу здобули Євгеній Осадчий, Дарія Шимон, у парах – Андрій і Назар Кирийчуки, Катерина Вербич і Діана Руденко, Євгеній Осадчий і Дарія Шимон.
Переможці отримали грамоти, медалі і сувенірні статуетки на спортивну тематику.