![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У середу, 13 січня, відбудеться зустріч учасників АТО із керівником Всеукраїнської спілки ветеранів антитерористичної операції Тарасом Ткаличем. Попередній збір перед цим заходом – біля приміщення Черняхівської районної прокуратури об 11.00.
Під час зібрання обговорюватимуться проблеми військових та шляхи їхнього вирішення. По довідки звертатися до координатора волонтерського руху Черняхівщини Людмили Совсімової: 0971827670.