У Черняхові зник останній слід екс-голови РДА часів Януковича

Багато жителів Черняхівщини ще пам’ятають колишнього голову Черняхівської РДА часів Януковича – Сергія Поліщука. Пройшло вже декілька років після його звільнення , а далі його майже ніхто не бачив і не чув. Сергія Петровича немає, а потрет у приміщенні Черняхівської районної  ради так і залишився висіти на стенді.  Все б так і було, але громадянин Мартиненко почав вимагати зняти портет Сергія Поліщука.

пол

Пан Мартиненко звертався  із численними зверненнями до Черняхівської РДА, яка через чималий період часу таки запропонула внести дане питання на сесію Черняхівської районної ради. Питання розглянули на регламентній комісії і таки внесли до порядку денного 6 сесії Черняхівської районної ради.

Розгляд  даного питання був досить тривалим, депутати висловлювали свої позиції як за зняття портрету, так і проти.
“Сергій Поліщук – людина, яка недостойна того, щоб знаходитися на даному стенді. Я підтримую пропозицію пана Мартиненка щодо зняття цього портрету. Це людина, яка на даній посаді замість того , щоб допомагати людям вирішувати проблеми, дозволяє собі висловлюватися матами у присутності своїх підлеглих, сільського голови  та одного із заявників по зверненнях до голови РДА. У мене є запис даної розмови і прошу дозволу у голови районної ради її увімкнути. Колеги я закликаю  голосувати проти того, щоб залишити портрет”- зазначив у своєму виступі депутат Черняхівської районної ради Анатолій Мельниченко.

Оскільки регламентна комісія запропонувала відмовити у знятті портрету, саме так питання і поставити на голосування. Нажаль голова ради Іван Бовсунівський не дав дозвозу на те, що прослухати даний запис,  а тому ми з дозволу Анатолія Мельниченка публікуємо його тут.

За те, щоб залишити потрет (відмовити у знятті портрету, як того вимагав пан Мартиненко у звернення) проголосуло 15 депутатів, а тому рішення не було прийнято. Далі це питання хотіли повторно поставити на голосування, але голосів теж не вистачило. Таким чином даний портрет мали б зняти із стенду, але юрист районної ради зазначив, що за зняття треба окреме рішення. Фантастика просто, оскільки якщо депутати проти того щоб залишити – це прямо означає: ЗНЯТИ ПОРТРЕТ.

Незвачаючи на прийняте рішення, звучали пропозиції повторно розглянути дане питання на наступній сесії. Але закінчення даної історії сталося ще до наступної сесії районної ради. Екс-голова Черняхівської РДА часів Януковича Сергій Поліщук прийшов і особисто зняв свій потрет зі стенду.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження...

11 коментарів to “У Черняхові зник останній слід екс-голови РДА часів Януковича”

 • Голос says:

  Ви вибачте, але ви говорите шо про нього не чути, а він собі працюе далі тільки в іншій місті, одна з дочок також на керуючому місці лишилась (в такому віці а вже зав відділення) – і де та правда? Після свого звілненя він просто сміеться з усіх та гарно катає на новенькому джипі.

  • Андрій says:

   Мабуть автор мав на увазі, що не чути про нього в Черняхові.

  • Fate says:

   Як же Вам не соромно,люди,так говорити про людину,яка єдина за всю історію Черняхова,зробила для нашого містечка:вїзний знак,школу,яку за 25 років жодне керівництво не змогло добудувати,а взяти до уваги зупинки,дороги,благоустрій базару.І це все ніхто не бачить і багато хто замовчує!Соромно,панове,ох як соромно…Сергій Петрович досить порядна і чесна людина,а втоптувати його ім’я в політичні баталії,це діло слабких та невдячних!.Майте мужність прийняти те,що він був справнім господарем свого містечка,який не жалів,ані сил,ані здоровя!А за дочку,може сказати одне,що вона гідний продовжував його справ,в свої 27 лікар зав.віділенням,яка пішла працювати за направленням!!!а не по зв’язках батька!Врятувала безліч життів,а от така шана й дяка,за її спиною.Зробила ремонт інфекційного відділенням,і ще нашим людям мало!Запамятайте,панове,Бог все бачить і Жаба,досить погана риса характеру.

 • Юрій Малашевич says:

  Хотів би пояснити позицію Постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та прав людини яка попередньо розглядала це питання і яку мені випало очолювати. Комісія розглядала зверення пана Сергія Мартиненка з чисто юридичної сторони. Врахувавши та співставивиши максимальну кількість правових аргументів даного питання не знайшла достатньої кількості юридичних підстав для того, щоб можна було рекомендувати сесії зняти портрети не порушуючи прямих вимог чинного законодавства. А з іншого боку також було неможливо довести, щоб рекомендація про знаття портретів була виправдана з правової сторони. Тому комісією цю проблему винесено розсуд всіх депутатів райради.

 • Василь says:

  Зняли б краще Гуменюка! Весь Малинський ринок в Житомирі гуде, як він з своєю Фаїною ковбасу тирили!

 • Fate says:

  Просто уже не смішно,а лячно,що з фотографії зробили цілий цирк!ще звукозапис прікріпили,що можна подумали,що всі святі,не по словах судять,а по вчинкам!хай краще Нова,не Яника влада,покаже на що реально здатна!а не займається цькуванням і замилюванням очей людям,щоб відвернути їх увагу від реальних проблем міста вцілому.(дороги,освітлення,благоустрій міста,фінансування)Працюйте людям на благо!а не проти авторитету політично засудженого бувшого голови.Ніхто не знає,де завтра буде сам.

 • Future says:

  Знаючи,Сергія Петровича ,хочеться сказати одне -це та людина,яка дійсно робила все для жителів Черняхова.Багато можна перераховувати його внесків та добрих справ для нас,але чи варто?Наш народ не цінує нічого,абсолютно.Хоч ще один голова щось подібне зробив як Він?!Ні,жоден.Це та людина,до якої вільно можна було зайти в кабінет,та вирішити всі проблеми.Він знаходив мову з усіма,як з молоддю,так і з людьми старшого віку.Це людина,яка повністю віддавалася своїй роботі на всі 100%.А дочку його знаю особисто,не раз спілкувалися.За її плечима золота медаль з гімназії та ВУЗ, і на сьогоднішній день я впевненно можу сказати,що вона зробила більше для лікарні,ніж будь-який інший завідувач за весь свій вік.Вона молода,але вже привела в порядок своє відділення:нові вікна,двері,ремонт .Здібна,відповідальна,комунікабельна!так тримати!!!а людська заздрість завжди була,і добро люди мало цінують. Скільки людей-стільки і думок.Я за сучасні підходи у вирішенні будь-яких проблем нашого району ,таким взірцем був для нас Сергій Петрович!Шаную та поважаю Вас.Дякую,за все що Ви зробили,а зробили Ви чимало!

 • Місцева says:

  Сьогодні одних портрет знімають, завтра – інших..Хіба перший раз??? Я ніколи не була прихильницею Поліщука, але облаштовані автобусні зупинки, лавочки в центрі поблизу фонтану( які вже доломує наша патріотична молодь), знак при в”їзді , завжди нагадуватимуть людям про нього. Про теперішніх очільників мені нагадує тільки знятий монумент Леніна і обіцянки про створення нового.Але , як кажуть, а віз і досі там…

  • Fate says:

   Цілком з Вами згодна,панове!давайте правді дивитися у вічі,облаштований фонтан,який ніколи не ремонтувався,і тільки за часів Поліщука був зроблений на високому рівні.А взяти до уваги дитячий майданчик???ніколи для дітей в центрі нічого не було,а як було,то не надовго,і то один поламаний ведмідь!а тут цілий розважальний комплекс.А святкування 9 травня та інших урочистостей,проведення ярмарку,завжди проходили на високому рівні!А який він рейтинг Черняхова забезпечив,5 місце із 25,а були десь на 23!!!!!І всеодно Поліщук не такий як треба.Нічого не бачать,а тільки хаять.Безсоромні!Теперішня влада маніпулює його іменем,щоб люди не звертали уваги на більш значущі проблеми,таким чином,показуючи,хоч щось вони роблять.А що?вже вулиці перейменували свої і думають,чим би зайнятися,вірніше ким?Ділом,панове,ділом займіться!Беріть краще приклад с Поліщука,бо він один переймався проблемами Черняхова,і не показуйте так явну свою слабкість перед жителями Черняхівщини у бою за крісло очільника району такими статтями проти нього!Бо є люди,які пам’ятають Все!

 • Валентина says:

  На відміну від своїх попередників Поліщук Сергій Петрович дійсно піклувався про наше містечко.І дай Бог йому здоров’я їздити на такому автомобілі який приносить йому задоволення,бо він на це заслуговує. На цій посаді було багато керівників, які мають по декілька автомобілів, квартир та котеджів, а для Черняхова нічого не зробили.

 • Валентина says:

  На відміну від своїх попередників,Поліщук Сергій Петрович дійсно піклувався про наше містечко. І дай Бог йому здоров’я їздити на такому автомобілі який приносить йому задоволення,бо він на це заслуговує. На цій посаді було багато керівників,які мають по декілька автомобілів,квартир та котеджів,а для Черняхова нічого не зробили.

Залишити коментар

Gallery
5 26 dsc09698 img_6080
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930