![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У четвер,12 грудня,у Черняхівському відділенні поліції здійснюватиме особистий прийом громадян заступник начальника-начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в Житомирській області Олександр Радченко.Прийом громадян буде проводитись в приймальні відділення поліції з 11.00 до 13.00 год. Попередній запис проводиться за телефонами: 102, 4-14-05, 4-13-24 та в канцелярії Черняхівського відділення поліції ( каб. №19).