![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Четвертий випуск видання побачив світ напередодні нового 2019 року. Як пояснила консультант з комунікацій АМУ у Житомирській області Світлана Прокоф’єва, «Книга успіхів» – це збірка коротких історій про те, як децентралізація впливає на життя громад. «Книга» корисна для практиків місцевого самоврядування, медіа-спільноти та усім зацікавленим, і надихатиме громади на подальші звершення. До збірки за ІV квартал увійшли 2 історії успіху з Житомирської області: надання в оренду земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції у Довбиській ОТГ; реалізований за кошти ДФРР, субвенції на розвиток інфраструктури та власні кошти громади проект нового водогону у 5 сіл Краснопільської ОТГ.