![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Упродовж 25 червня в рамках профілактичних заходів «МАК» олевські дільничні й патрульні сектору реагування та чуднівські слідчі виявили на територіях домоволодінь жителів районів близько 400 рослин маку та ще понад 500 – коноплі. Нині по усім фактам тривають досудові розслідування.Відтак, під час профілактичних заходів на Олевщині нарковмісні рослини правоохоронці вилучили з обійсть жителів сіл Варварівки та Хмелівки. В обідню пору понад 200 рослин снодійного маку дільничні офіцери спільно з патрульними сектору реагування районного відділення поліції виявили на території домоволодіння 54-річної жінки. Ще близько 150 таких рослин – увечері на присадибній ділянці 42-річної жительки району.
Крім того, уранці того ж дня понад пів тисячі рослин конопель вилучили слідчі Чуднівського відділення поліції під час проведення обшуку на обійсті 46-річного жителя села Вільшанок. На горищі будинку також знайшлися й висушені стебла цієї ж культури.
Усі рослини направлені на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС у Житомирській області.
Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, піврічного арешту або обмеження волі строком до 3 років.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/