![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Високівській об’єднаній громаді продовжують створювати Новий освітній простір для учнів та вчителів гімназії. На завершенні – влаштування системи опалення, в активній фазі робіт – заміна електрики, капітальний ремонт й оздоблення класів та коридорів.Про хід робіт зі створення нового освітнього простору за стандартами НУШ у гімназії розповів голова Високівської ОТГ Микола Бардук сьогодні, 19 вересня.
Голова ОТГ додав, що у приміщеннях, де навчатимуться учні молодших класів, продовжуються роботи із шпаклювання стін. А художники уже оздобили та розфарбували 3 класи та 1 зону відпочинку.
Створення НОП, що передбачає капітальний ремонт внутрішніх приміщень, у Високівській гімназії є одним із проектів, який фінансується за кошти ДФРР. Загальна вартість об’єкту складає 6 млн 69 тис. грн, з яких 1,8 млн – кошти об’єднаної громади.
Роботи на об’єкті, а відтак – створення Нового освітнього простору у Високівській ОТГ – планують завершити до кінця 2018 року.