![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Житель селища Іршанська спокусився на сумку пенсіонерки та відро з чорницями, які жінка назбирала у лісі. Поліцейські розшукали зухвальця. 4 липня до Хорошівського відділення поліції звернулась 58-річна жителька селища Іршанська. Жінка розповіла, що під час збирання ягід у лісі до її велосипеда підбіг якийсь чоловік і відкрито викрав причеплену на двоколісник сумку з особистими речами та відро з чорницями.
У результаті вжитих заходів поліцейські встановили, що на майно пенсіонерки спокусився 31-річний житель Іршанська, який у вчиненні злочину зізнався. Відібрані у заявниці речі у нього вилучені.
Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Чинним законодавством за подібні протиправні дії передбачено покарання від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 4 років.
http://zhitomir-online.com/