![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Учора та сьогодні команда помічників Павла Дзюблика вітали у Малині та Малинському районі наших ветеранів, яких вже лишилося не так багато.
Гвоздичка, листівка та невелика фінансова підтримка, але головне – увага і слова вдячності людям, які дожили до наших днів з пам”яттю про ту страшну війну. Увазі ветерани дуже раді, вони чекають свого Дня Перемоги цілий рік, і це зрозуміло. Не так багато подій відбувається у їхньому житті, не так багато радості, як хотілося б. Наша маленька увага у цей день для них дуже значна. Не шкодуймо для них сердечного тепла. Сьогодні вони радо фотографувалися з нами на добру згадку.