![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Один із масштабних культурних об’єктів Житомирщини продовжують реконструювати за кошти ДФРР – Малинський районний будинок культури. У приміщенні вже завершили влаштовувати мережі водопостачання і водовідведення, наразі працівники штукатурять стіни та зводять перестінки.
Про це повідомили у Малинській РДА.
«На об’єкті завершили будівництво мереж водопостачання і водовідведення, всередині зроблений перший шар цементної стяжки для формування основи підлоги. Наразі працівники проводять внутрішні штукатурні роботи та завершують зводити перестінки між окремими функціональними зонами БК. На черзі – повна заміна електромережі приміщення», – повідомляють в РДА. Реконструкцію Малинського РБК розпочали восени 2018 року за кошти Державного фонду регіонального розвитку та у співфінансуванні із місцевим бюджетом. Загальна вартість проекту складає близько 30 млн грн.
У закладі вже повністю замінили дах, утеплили ззовні приміщення, встановили вікна, влаштували внутрішні сходи, демонтували підлогу та реконструювали перестінки всередині.
Відповідно до проекту у Малинському РБК повністю замінять систему опалення та відновлять концертну залу. А ззовні приміщення встановлять систему відводу дощових вод та декоративно оздоблять стіни. Завершити реконструкцію планують до кінця 2019 року.
https://zhitomir-online.com/