![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
З ініціативи директора Черняхівського районного будинку культури, заслуженого працівника культури Василя Капустіна у Черняхові відбудеться концерт заслуженого артиста України Віктора Павліка. Народний «Шикидим» подарує жителям Черняхівщини свої найкращі хіти і нові пісні.
Концерт відбудеться у неділю, 21 лютого, в Черняхівському районному будинку культури. Початок – о 17.00
Вартість квитків – 60-80 гривень.
Квитки можна буде придбати в Черняхівському районному будинку культури вже завтра, 16 лютого.
У всі часи народ вимагав хліба і видовищ. Пісня лікує душу, помагає жити. Можна по-різному трактувати концерти: для когось це розвага, для когось — цілюща сила. Але те, що Віктор є співаком від Бога – це беззаперечний факт і аксіома.