![1 1](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Про це повідомляють у МОН. Відповідний наказ вийшов у профільному міністерстві 20 серпня.У новому навчальному році вчителі оцінюватимуть досягнення школярів, за 4-рівневою системою:
– має значні успіхи;
– демонструє помітний прогрес;
– досягає результату з допомогою вчителя;
– ще потребує уваги і допомоги у вивченні того чи іншого предмета.
У відомстві також уточнють, що перша частина свідоцтва досягнень заповнюватиметься у жовтні, як проміжний звіт, друга – у травні, як підсумковий.
У першому класі оцінювання матиме описовий характер як рівня навчання, старанності та соціальної поведінки, так і предметів та освітнього процесу в цілому, але не результату.
http://www.1.zt.ua/