У Новопільській школі обрали Міс Осінь-2017

Дерева осінь вже позолотила, схилила небо ближче до землі, багрянцем загадковим ліс накрила. І засинають всі річки малі…

Уже традиційно в Новопільській загальноосвітній школі проводять найпрекрасніший, найчарівніший конкурс краси «Міс Осінь».

Усі добре знають, що в Україні дівчата й жінки найвродливіші. Їм  притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість. Такими самими рисами наділені учасниці  шкільного конкурсу. Цьогоріч  їх було семеро: Анна Колесник, Вікторія Тарківська, Олександра Кисельова, Діана Костриця, Катерина Савченко, Анна Вознюк та Олена Вацьківська.

           

Програма складалася з чотирьох  конкурсів, у яких кожна учасниця мала пройти нелегкі випробування. Оцінювало конкурсанток поважне журі.

У першому конкурсі «Давайте познайомимося»  кожна дівчина протягом  трьох хвилин  повинна була розкрити свій образ, розповісти про себе.

 

Окрім краси, наші українки володіють неабияким інтелектом. Щоб переконатися, чи це дійсно так, дівчата взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Чи знаєте Ви?».Учасницям було запропоновано письмову вікторину,а молодшим –приказки.

Наступним був конкурс «Хто я ?». У ньому старші учасниці демонстрували,  чи знають вони фрукти й овочі. Молодші за допомогою жестів  демонстрували всім присутнім у залі різноманітні слова, завданням глядачів було відгадати  правильно.

Останнім і найбільш цікавим виявився конкурс «Мій талант». За  його умовами кожна конкурсантка повинна була продемонструвати на розсуд журі номер у власному виконанні, витвори мистецтва, яким захоплюється.

У першу чергу брали до уваги  артистичність кожної учасниці, оригінальність номеру та майстерність виготовлення певного виробу.

Дівчата навипередки показували свої здібності. Особливо журі припали до душі малюнок конкурсантки Анни Вознюк, пісні у виконанні Діани Костриці й Олени  Вацьківської .

    

Конкурс ««Міс Осінь -2017» добіг  свого логічного завершення. Похвальними  грамотами за участь у святі нагородили Діану Кострицю,Олену Вацьківську, Катю Савченко, Анну Вознюк.

      

 III місце виборола Аня Колесник

 

II– Тарківська Вікторія

I місце заслужено посіла наймолодша учасниця конкурсу – п’ятикласниця Олександра Кисельова.

  

Вона вперше брала участь у такому конкурсі  і, незважаючи на юний вік, проявила себе дуже гарно, продемонструвавши свій талант. Щиро бажаємо Олександрі й надалі отримати  ще більше нагород. А тих, кому не вдалося цьогоріч здобути перемогу, просимо не засмучуватися,адже у них ще все попереду.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
5 10 20 dsc_0869
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930