![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
20 вересня 2019 року в приміщенні Черняхівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області буде здійснювати особистий прийом громадян заступник начальника ГУНП в Житомирській області Мамульчик Андрій Миколайович. Прийом громадян буде проводитись в приймальні відділення поліції з 11.00 до 13.00 год. Попередній запис проводиться за телефонами: 102, 4-14-05 та в канцелярії Черняхівського відділення поліції ( каб. №19).