![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
4 липня до Радомишльського відділення поліції звернулась 53-річна жителька с. Пилиповичів із заявою про крадіжку коня з пасовища на околиці села.У рамках розпочатого за вказаним фактом кримінального провадження поліцейські встановили, що до правопорушення причетний 30-річний односельчанин заявниці. Чоловік свою вину визнав. Викрадений кінь вилучений з його домоволодіння.
За чинним законодавством чоловікові може загрожувати покарання від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3 років.
http://zhitomir.life/