![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
21 вересня група піротехнічних робіт Управління ДСНС знищила 5 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.Про це повідомляє У ДСНС України у Житомирській області.
Одразу два випадки виявлення підозрілих знахідок зафіксовано у Радомишльському районі.
Перший виклик надійшов із с. Заньки. Там жінка виявила вибухонебезпечний предмет на пасовищі. Ним виявився артилерійський снаряд калібром 76 мм часів минулих війн.
Інше повідомлення зафіксовано у с. Березці того ж району. Збираючи в лісі гриби, селяни натрапили на невідомі предмети. Фахівці ДСНС, які прибули за викликом, ідентифікували їх 76-міліметровий артснаряд, мінометна міна калібром 82 мм та ручна граната. Усі предмети – часів минулих війн.
Ще один артснаряд, який піротехніки знищили сьогодні на полігоні, виявлено в с. Стирти Черняхівського району.
http://zhitomir.life/