![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Інспектор з ювенальної превенції Черняхівського відділення поліції Ольга Охмак у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти домашнього насильства” провела зустрічі з учнями навчальних закладів Черняхівського району.Ольга Охмак розповіла про види домашнього насильства, про те коли і як воно виникає та правову відповідальність за вчинення даного протиправного діяння. Також надавала поради, як діяти та куди звертатися у разі загрози небезпеки домашнього насильства.
Черняхівське відділення поліції