![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
20 грудня о 20:27 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному дерев’яному житловому будинку в с. Новопіль Черняхівського району.На місці події бійці ДСНС встановили, що осередок загоряння знаходиться всередині оселі – там горіли речі домашнього вжитку. Також вогонь встиг охопити дах житла по всій його площі. Біля вхідних дверей рятувальники виявили тіло 48-річної співмешканки власника будинку без ознак життя. Він же знаходився на вулиці.
Як з’ясувалося, чоловік намагався врятувати жінку з палаючої оселі, але, на жаль, його спроби були марними. Сам 50-річний господар отримав опіки різного ступеню важкості та був госпіталізований медиками до опікового відділення Житомирської обласної лікарні. Пожежу локалізовано 21:27 та о 00:45 – ліквідовано.
Вогнем знищено дах житлового будинку та домашнє майно всередині. Проте рятувальникам вдалося запобігти поширенню займання на дві господарчі будівлі, що розташовані неподалік.
До ліквідації загоряння залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки. Попередня причина пожежі – необережність під час куріння. Наразі остаточні обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.
https://www.1.zt.ua/