![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 жовтня близько 02:00 у с. Селець. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. На місці події працювала слідчо-оперативна група Черняхівського відділення поліції.
«Попередньо, водій автомобіля ВАЗ-2101, 35-річний житель м. Бердичева, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дерев’яний паркан. У результаті ДТП водій загинув», – йдеться у повідомленні.
Нині триває з’ясування причин та обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ.
http://zhitomir.today/