![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У середу ,8 січня , в приміщенні Черняхівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області буде здійснювати особистий прийом громадян начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Крупєй Сергій Романович.Прийом громадян буде проводитись в приймальні відділення поліції з 11.00 до 13.00 год. Попередній запис проводиться за телефонами: 102, 4-14-05, 4-13-24 та в канцелярії Черняхівського відділення поліції ( каб. №19).