![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У середу,3 жовтня, в приміщенні Черняхівського відділення поліціїКоростишівського ВП ГУНП в Житомирській області буде здійснювати особистий прийом громадян начальник ГУНП в Житомирській області Печененко Вячеслав Петрович.Прийом громадян буде проводитись в приймальні відділення поліції з11.00 до 13.00 год.
Попередній запис проводиться за телефонами: 102, 4-14-05, 4-13-24
та в канцелярії Черняхівського відділення поліції ( каб. №19).