![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Ще багато людей продовжують святкувати Новий рік, а дехто вже взявся до праці. Третього січня у старій будівлі Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів почалося здійснення масштабного проекту із заміни старих вікон і дверей на нові – металопластикові.
Кошти для здійснення цього потрібного проекту надійшли за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика.
Роботи виконуються швидко і якісно. Тож і дітям, і дорослим буде тепло й затишно і в цьому приміщенні також.