![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
24 вересня у селі Топорище Хорошівського району відкрили міні-поле зі штучним покриттям та дитячий майданчик. На урочистостях з приводу цього зібралося чимало людей.
На запрошення сільського голови Ліни Зубрицької у святі взяв участь народний депутат України Павло Дзюблик, який вручив спортсменам нові футбольні м’ячі, а дітей порадував солодощами.
Подякував усім за гарно виконану роботу, побажав нових успіхів.
Після урочистої частини 4 запрошені команди на новому газоні провели перший футбольний турнір.
Фото Сергія Сіваченка https://vk.com/album7686610_236258584