У Троковичах захопили та знищують земельну ділянку

Земля – одне із головних багатств українського народу . Та у  Троковичах спритний місцевий житель  чхати хотів на цей вислів. Він просто взяв  і захопив земельну ділянку, вивіз з неї родючий шар грунту, а тепер ще хоче отримати дану ділянку  у власність. Сільська влада не просто не робить рішучих кроків в цій ситуації,   але й навіть стала на сторону рейдера.

Історія із захопленням даної земельної ділянки по вул. Рубанівській у Троковичах триває вже не один тиждень. Місцевий житель Горкуша Леонід Михайлович вирішив заволодіти земельною  ділянкою , що знаходиться неподалік  його будинку і є землями запасу Троковицької сільської ради. Але замість того, щоб звернутися до сільради він без будь-яких дозволів просто найняв техніку та викопав близько 10 вантажівок  родючого шару грунту.

рейдери

рейдери 1

Після цього Троковицька  сільська рада звернулася до екологічної інспекції, щоб ті  припинили правопорушення та покарали місцевого жителя.  Далі мав би бути великий штраф та відновлення цієї ділянки, але цього так і не сталося….

Замість цього Горкуша Л.М. за два дні до сесії Троковицької сільради звертається з клопотання передати захоплену та частково знищену ним земельну ділянку йому   у власність. Жителі ж села у своїх зверненнях просять не віддавати земельну ділянку рейдеру, оскільки він вже її захопив та ще і знищив дорогу до їх городів. Депутати почали розгляд цього питання, сільський голова навіть не озвучила своєї позиції, а землемір сільсьради сказав, що нічого поганого  в тому, щоб віддати цю ділянку у власність немає. Але тут на захист людей, які звернулися до сільсьради з проханням не віддавати землю став депутат Черняхівської районної ради Анатолій Мельниченко, який зазначав, що не можна віддавати землю людині, яка замовільно її захопила. В результаті розгляд питання перенесли на наступну сесію.

“Я вважаю, що дану ділянку не можна віддавати в жодному разі, а особливо людині, яка самовільно її захопила і частково знищила. Я не виключаю, що в цієї людини є певні домовленості з сільрадою, оскільки поведінка посадових осіб сільради є досить дивною. Питання в тому, що це не просто земля. Там проходила дорога до городів людей, а ще фактично там болото і я переконаний, що будь-яка водойма має бути загальнодоступною! Ми спільно з жителями вул. Рубанівської вже звернулися за допомогою до народного депутата України Павла Дзюблика і разом зробимо все, щоб землю не віддали рейдеру. Я закликаю всіх депутатів Троковицької сільради голосувати проти виділення даної ділянки на своїй наступной сесії “ – зазначив нам у коментарі депутат Черняхівської районної ради Анатолій Мельниченко.

Чи віддасть Троковицька сільська рада земельну ділянку рейдеру? Чи відреагує керівництво екологічної інспекції України на звернення народного депутата щодо перевірки дій свої працівників, які виписали мінімальний штраф порушнику та не оцінили нанесені екології збитки?  Про ці та інші деталі ми зможемо дізнатися вже після наступної сесії Троковицької сільської ради.

Андрій Кузьменко

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “У Троковичах захопили та знищують земельну ділянку”

  • Ганна Іванівна says:

    Ну що ви ці дурниці пишите.Краще написали про події які відбуваються в Черняхові. Хто палить магазини?

    • Мельниченко Анатолій says:

      Ви вважаєте, що замовільнення захоплення і вивезення землі це дурниця. В мене інша позиція і вона зазначена у матеріалі. А про магазини в Черняхів хай пишуть , хто ж заважає. На стільки я знаю сайт відкритий для кожного, хто хоче і вміє писати матеріали.

Залишити коментар

Gallery
4 8 p1010265 dsc02544
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031