![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У повітрі запахло новорічно-різдвяними святами. Черняхівці спостерігають за встановленням новорічної ялинки. Її привезли з Піщанки. Роботами керує заступник Черняхівського селищного голови Олександр Смоленський.
Директор Черняхівського районного будинку культури Василь Капустін розповідає, що вогні на новорічній ялинці в центрі Черняхова, на майдані Рад, урочисто засвітять 19 гудня – в День святого Миколая. Початок казкового дійства – о 16.30.
На дітей чекають конкурси та розваги.