![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Вільська сільська громада вийшла під Національним Прапором України в центр села, щоби відсвяткувати 24-ту річницю незалежності України.
Мітинг відкрила заступник голови виконкому Вільської сільської ради Людмила Люшненко.
У своїй короткій промові – вітанні вона розповіла про перемоги в становленні державності в рідному селі. Вручила вітання-подяки патріотам села: Володимиру Калабановському, Миколі Бобкову, Олегові Кобернюку, Христині Гах, Ірині Вікаренко, Михайлові Куцю, Віталію Терещуку та іншим. Серед нагороджених волонтери, берегині народних традицій, генератори творчих ідей – рушії передових демократичних змін.
Усі разом виконали Держвний Гімн України. Визначилися з перспективами розвитку сіл, які належать до Вільської сільської ради.