![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У спортивній залі Черняхівської гімназії, двері якої гостинно відчинив перед спортсменами директор закладу Микола Сироїд, відбувся волейбольний турнір до Дня святого Миколая. Організатор – Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ».
За круговою системою змагалися між собою команди дорослих волейболістів і юнаків. У волейбольних баталіях взяли участь команда фірми «Даніко», об’єднана команда «Укртелекому» та Черняхівського ТМО, команди гімназистів і Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Перемогла команда Черняхівської гімназії.
Член керівної ради «Україна – це Ми» Сергій Дзюблик зазначає, що ці змагання стали черговим етапом підготовки місцевих волейболістів до традиційного обласного волейбольного турніру пам’яті Володимира Годлевського, який відбудеться в лютому.
Малі переграли старших. Гарне поколіня молодих фізкультурників росте!!!
Молодці!!!