![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
26 лютого 2020 року у Видиборському ліцеї інформаційних технологій з метою профілактики відбулась зустріч учнів з дільничним офіцером поліції Черняхівського відділення поліції Олександром Нечайом.Учні уважно слухали розповідь правоохоронця про шкідливий вплив накоркотиків, буліг та правову відповідальність за його вчинення, про
особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.
Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у навчальних закладах, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.