![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Таке рішення підтримала комісія з гуманітарних питань обласної ради сьогодні, 27 жовтня, за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.
Кімната меморіального музею буде знаходитися у Житомирській обласній філармонії імені С. Ріхтера.
Довідково:
Поліський ансамбль пісні і танцю «ЛЬОНОК» заснований 1958 року, як народний хор Анатолієм Авдієвським. 1962 року був розформований. У 1970 році був заново організований талановитим випускником Одеської консерваторії Іваном Сльотою під назвою Поліський державний ансамбль пісні і танцю «Льонок», до складу якого увійшли хорова, танцювальна та оркестрова групи.
«Льонок» – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. З концертними виступами побував у Болгарії, Польщі, Словенії, Румунії, Франції, Білорусі, Казахстані, Вірменії, Азербайджані, Грузії та багатьох інших країнах.
http://www.1.zt.ua/