![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У Житомирі підбили підсумки та нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року-2018».
Нагородження відбулося сьогодні, 23 лютого, в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
Привітав лауреатів конкурсних змагань заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.
«Сьогодні зібралися найкращі представники освітньої галузі. Як би це не пафосно звучало, але освіта – це все. Саме з неї все починається та розвивається. І завдання номер один для усіх нас – зробити так, щоб наша молодь залишалася працювати і творити на Житомирщині. Від голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, голови обласної ради Володимира Ширми та від себе особисто я вітаю переможців конкурсу. Бажаю вам подальших творчих успіхів, професійних злетів та перемог», – зазначив Ярослав Лагута.
Цього року учасниками обласного туру конкурсу стали 87 педагогів області з 22 районів та 5 міст обласного значення. Найбільша кількість учасників змагалася у номінаціях «Фізична культура» – 25, «Українська мова» – 24, «Фізика» – 22 та «Німецька мова» – 16 педагогів.
Переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» стали:
http://www.1.zt.ua/