![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Він пройшов 16 червня для дітей віком від 8 до 12 років. Діти та їхні батьки почали свій ігровий шлях із Житомирського обласного краєзнавчого музею, де й отримали свої перші конверти із завданнями.
Після того як команда виконувала завдання у межах одного музею, вона переходила до наступного. Усього в програмі квесту було 4 точки: краєзнавчий музей, музей космонавтики, обласний літературний музей та літературно-меморіальний музей імені В.Г. Короленка.
Взяли участь у цій активності 33 команди. За словами директора Житомирського обласного краєзнавчого музею Романа Насонова, це було дуже весело та цікаво не тільки для дітей, а й для їх батьків. Деякі настільки захопилися грою, що навіть викликали таксі, аби швидше дістатися до наступної точки.
Три найспритніші учасники завершили виконання завдань у середньому за годину, зазначив Насонов. Переможці квесту отримали справжній оптичний мікроскоп, набори для експериментів та квитки до кінотеатру «Україна».
Ольга Рибачук