![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
27 жовтня в Житомирі відкрили та освятили перший в Україні і в світі пам’ятник визначному діячеві Організації Українських Націоналістів, поету і вченому Олегу Ольжичу. На відкриття пам’ятника прийшли містяни, приїхали гості з області, сусідніх міст та столиці.
Голова Організації Українських Націоналістів Богдан Червак зазначив: «Великий син української нації повернувся в Україну. Повернувся як герой. Але це пам’ятник не тільки Олегу Ольжичу. Це пам’ять про всіх, хто у складі Похідних Груп ОУН на чолі з Ольжичем у 1941-1942 роках віддали своє життя за незалежність і соборність України”.
До знакової події долучився голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин, депутати міської та обласної рад, громадськість і політичні діячі та представники міжхристиянської ради Церков Житомира й області.
Після відкриття пам’ятника відбулося його освячення, яке звершив Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир у співслужінні духовенства різних конфесій.
Присутні вшанували пам’ять Олега Ольжича та поклали до пам’ятника квіти.